Miasta Polski                        
Menu
Reklama
Wybierz kategorię
Statystyki

Osób online: 2

Polityka PrywatnościKażdego użytkownika serwisu InternetowySennik.com obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie:

http://internetowysennik.com/polityka_prywatnosci.php

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:
nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu InternetowySennik.com. Wyjątek stanowi jedynie sprzedaż całego serwisu InternetowySennik.com wraz z bazą użytkowników tego serwisu.


Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu InternetowySennik.com możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.
Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły, jeśli dane te są wymagane do jej poprawnego wykonania.


Newsletter

Zapisanie się na newsletter wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Jeśli wyrazisz w przysłanym do Ciebie e-mailu potwierdzenie chęci otrzymywania newslettera, to wtedy i tylko wtedy Twój adres e-mail zostanie dodany do listy mailingowej serwisu InternetowySennik.com.


Darmowa rejestracja

Darmowa rejestracja w serwisie InternetowySennik.com wymaga podania w odpowiednim formularzu loginu, hasła i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Jeśli w przysłanym do Ciebie e-mailu potwierdzisz swoją rejestrację, to wtedy i tylko wtedy Twój login, hasło i adres e-mail zostaną dodane do bazy danych. Będziesz mieć wówczas możliwość logowania się na swoje konto w serwisie InternetowySennik.com.
statystyka -